Altın Kuluçka

İskenderoğlu san. ith. ihr. ve ticaret limited şirketi, Altın Kuluçka markası altında ürettiği makinelerin satışını yapmaktadır. 1993 yılından, kanatlı yetiştiriciliği makineleri ve ekipmanları üretimine başlayan İskenderoğlu, senelerin tecrübesini kullanarak ve kaliteyi hedefleyerek yüksek randımanlı kuluçka makinelerini sunmaya çalışmaktadır.

firmamız, ülkemizin genç ve başarılı mühendislerini işe alarak yeni nesil ve akıllı kuluçka makinesi üretimine başlamıştır ve son zamanlarda dünya standartlarına uygun ürünleri kullanıcılara sunmaktadır.

Altın Kuluçka Hobi Serisi


336 kulucka makinesi
eb3 kulucka makinesi

Altın Kuluçka Ticari Serisi

Altın Kuluçka Devekuşu Özel makineleri

Altın Kuluçka Profesyonel Turna Serisi


profesyonel kulucka makine
hizli kargo
kulucka makinesi malzemeleri

Altın kuluçka markası

İG-2020 ve İG-2020 Plus akıllı termostatı , firmamızın mühendisleri tarafından özel olarak tasarlanmıştır. Ve tamamen SMD teknolojisi ile kompakt olarak üretilmektedir.

Ticari kuluçka makinesi modellerinde kullanılan, İG-2020 akıllı kontrol sistemi yüksek randımana neden olmaktadır. ve suni yöntemde çıkım oranının göz alıcı miktarda artmasına neden olmaktadır.

Bu sistemlerde 60 gün boyunca veri depolama belleği, ve uzaktan kontrol edilme özelliği bulunmaktadır ve uzaktan kontrol edilmesi için GSM modem montaj edilmektedir, ve özel sipariş olarak makinelere montaj edilir.

Turna profesyonel serisi için ise, İG-2020 Plus akıllı kontrol sistemleri kullanılmaktadır ve ARM işlemcisi sayesinde hızlı bir şekilde ısı ve nem değişimlerine tepki göstermektedir. bu işlemciler genel olarak cep telefonlarında kullanılmaktadır. ve daha ileri serileri ise diz üstü bilgisayarlarda kullanılmaktadır.

ticari ve profesyonel modellerde ise mühendislerimiz tarafından bu işlemciler kullanılmaktadır. ARM işlemciler sayesinde, ısı ve nem oranı kontrolu için ise SHT sensör kullanabilmemiz için olanak sağlanmaktadır.

Altın kuluçka Kalitesi :

Kuluçka makinesi üretiminde kullanılan bütün parçalar için birinci sınıf malzemeler kullanılmıştır. seri üretim yaparak ve yeni teknolojilerden faydalanarak kaliteli ürünleri düşük fiyat ile kullanıcılara sunuyoruz.

belki de başarımızın tek sebebi diğer markalardan daha çok araştırma yapmak ve ulu toplumumuzun sağlığı ve menfaatlerini düşünmek olmaktadır. Altın kuluçka farklı politikalar ile ürünlerinde yüksek kaliteyi kullanıcılarına sunmaktadır. ayrıca kuluçka makinesi fiyatları her zaman 2.planda yer almaktadır.

kuluçka makineleri son zamanlarda bir çok kişiye para kazandıracak bir cihaza dönüşmektedir. ve bu yüzden makinelerin kalitesi ve verimliliği daha önemli olmaktadır. bu yüzden her zaman makinelerin üretim maliyetini 2.plana koyarak, daha kaliteli ürünler ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaya öalışmaktayız.

Altın kuluçka Hobi ve tüm diğer modellerinde bu sistemler kullanılmaktadır ve tamamen akıllı çalışma özelliğine sahip olmaktadırlar. bu nedenlerden dolayı yurtiçi ve yurtdışı piyasasında markamız bir kalite markası olarak bilinmektedir ve ortadoğu bölgesinin bir çok ülkesinde satış yapılmaktadır.

⭐ Garanti : Altın Kuluçka firması müşterilerin gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilmesi için, 1 yıl boyunca koşulsuz şartsız Garanti ve 5 yıla kadar satış sonrası hizmetleri sunmaktadır.

farklı ürünler, farklı kapasitelerde ve özelliklerde kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tasarlanıp ve üretilmiştir ve tamamen randıman odaklı olarak ve standartlara uygun olarak hazırlanmıştır. ticari, endüstriyel, profesyonel ve hobi kuluçka makinesi modellerini üretmektedir ve Devekuşu yumurtasına özel makineler ise ticari çiftlikler için farklı kapasitelerde üretilmektedir.

Blog


Makale Arşivi

Main Menu