%100 ürün garantisi
Garantili kuluçka makineleri
Güvenli alışveriş
Paranız %100 Altın kuluçka Güvencesi Altındadır
Tam detsek
bize her zaman ulaşabilirsiniz

Altın kuluçka yeni nesil kuluçka makinesi 

İskenderoğlu san. ith. ihr. ve ticaret limited şirketi, Altın Kuluçka markası altında ürettiği  makinelerin satışını yapmaktadır. 1993 yılından, kanatlı yetiştiriciliği makineleri ve ekipmanları üretimine başlayan İskenderoğlu, senelerin tecrübesini kullanarak ve kaliteyi hedefleyerek yüksek randımanlı kuluçka makinelerini sunmaya çalışmaktadır.

firmamız, ülkemizin genç ve başarılı mühendislerini işe alarak yeni nesil ve akıllı kuluçka makinası üretimine başlamıştır ve son zamanlarda dünya standartlarına uygun ürünleri kullanıcılara sunmaktadır.

İG-2020 ve İG-2020 Plus akıllı termostatı , firmamızın mühendisleri tarafından özel olarak tasarlanmıştır. Ve tamamen SMD teknolojisi ile kompakt olarak üretilmektedir.

Ticari kuluçka makinesi modellerinde kullanılan, İG-2020 akıllı kontrol sistemi yüksek randımana neden olmaktadır. ve suni yöntemde çıkım oranının göz alıcı miktarda artmasına neden olmaktadır.

Bu sistemlerde 60 gün boyunca veri depolama belleği, ve uzaktan kontrol edilme özelliği bulunmaktadır ve uzaktan kontrol edilmesi için GSM modem montaj edilmektedir, ve özel sipariş olarak makinelere montaj edilir.

Turna profesyonel serisi için ise, İG-2020 Plus akıllı kontrol sistemleri kullanılmaktadır ve ARM işlemcisi sayesinde hızlı bir şekilde ısı ve nem değişimlerine tepki göstermektedir.

 

Kuluçka makinası üretiminde kullanılan bütün parçalar için birinci sınıf malzemeler kullanılmıştır. seri üretim yaparak ve yeni teknolojilerden faydalanarak kaliteli ürünleri düşük fiyat ile kullanıcılara sunuyoruz. 

belki de başarımızın tek sebebi diğer markalardan daha çok araştırma yapmak ve ulu toplumumuzun sağlığı ve menfaatlerini düşünmek olmaktadır. Altın kuluçka farklı politikalar ile ürünlerinde yüksek kaliteyi kullanıcılarına sunmaktadır. ayrıca kuluçka makinası fiyatı her zaman 2.planda yer almaktadır.

farklı ürünler, farklı kapasitelerde ve özelliklerde kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tasarlanıp ve üretilmiştir ve tamamen randıman odaklı olarak ve standartlara uygun olarak hazırlanmıştır. ticari, endüstriyel, profesyonel ve hobi kuluçka makinesi modellerini üretmektedir ve Devekuşu yumurtasına özel makineler ise ticari çiftlikler için farklı kapasitelerde üretilmektedir.

Main Menu