Kuluçka Makinesi

Yeni nesil kuluçka makinesi modelleri ve özelliklerini fiyatları ile beraber bu sayfamızda izlemeniz mümkün olmaktadır. makinelerin özellikleri için beğendiğiniz model üzerinde tıklamanız yeterli olmaktadır.

eb2 kulucka makinesi
altin kulucka garanti

blank
blank

Profesyonel kuluçka makinesi

blank
blank

kulucka makinesi motoru
inferared lamp

Kuluçka Makinesi Üretimi Ve Tasarımında Yeni Ufuklar

Altın kuluçka firması kanatlı yetiştiriciliği sektöründe fark yaratmak amacı ile Otomatik ve akıllı makinalar ve ekipmanlar üretimine başlamıştır ve 27 yıl boyunca güncel ürünler, çeşitli kapasitelerde ve farklı kullanış için sunmuştur.

Firmamız tarafından üretilen hobi, ticari, endüstriyel ve profesyonel makinaların özelliklerini web sitemizden inceleyebilirsiniz. Web sitemizde kuluçka makinesi fiyatı ise paylaşılmaktadır ve uygun fiyat ile yüksek kalite ve güncel teknolojiye sahip olmanız sağlanmaktadır.

Devekuşuna özel olarak ise makinalar farklı kapasitelerde üretilmektedir. ve akıllı çalışma özelliği ile üreme yapabilmeniz için olanak sağlanmaktadır. devekuşu kuluçka makineleri ise diğer ürünlerimiz gibi akıllı termostat sisteminden faydalanmaktadır.

İG-2020 akıllı kontrol sistemi ise devekuşu yumurtası için, gereken koşulları tamamen dikkatli bir şekilde temin etmektedir. otomatik nemlendirme sistemi ve bu makinelerde kullanılan özel fanlar sirkülasyonu sağlamaktadır. Devekuşu kuluçka makinesi 3 farklı modelde kullanıcılara sunulmaktadır.

firmamız bilim ve deneyim sayesinde her zaman yenilikçi olmaya devam etmektedir ve dünya standartlarına uygun ürünleri sizin için sunmaktadır. firmamız her zaman ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini başlıca politikası olarak belirlemiştir ve fiyat 2.planda olmaktadır asıl gayemiz müşterimizin memnuniyetini kazanmak ve halkımızın güvenli alışveriş yapmasını sağlamak olmaktadır.

kuluçka makinesi yetiştiricilik sektöründe büyük bir önem taşımaktadır. ve özellikle ticari amaçla yetiştiricilikte faaliyet gösteren firmalar için, bu yüzden akıllı ticari makineler üreterek bu sektörde çalışanların işini kolaylaştırdık. ve tam otomatik makinalar farklı modellerde, akıllı çalışma özelliği ile kullanıcılarımıza armağan etdik. Hobi kuluçka makinesi serisi ise hobiciler için aynı özelliklerde ve son derece kullanışlı olarak üretilmektedir.

Altın kuluçka firması tarafından üretilen tüm ürünler 1 yıla kadar koşulsuz şartsız garantiye sahip olmaktadır. ve 5 yıla kadar ise satış sonra servis hizmetleri ise sunulmaktadır.

Main Menu