Hakkımızda

Hakkımızda

Altın Kuluçka firması

1993 yılında temelleri atılan Altın kuluçka firması kuluçka makinesi ve yetiştiricilik ekipmanları üretiminde faaliyet göstermektedir. firmamız yerel mühendislerimizin AR-GE araştırmaları ve çalışmaları sonucunda farklı test aşamalarından geçerek kullanıcılar için yüksek kaliteye sahip ürünler sunulmaktadır.

Güncel teknoloji ve bilimsel araştırmalar sayesinde kuluçka makinelerinde devrime sebep olan parça, akıllı kontrol sistemlerinin, makinelerde kullanılmasıdır ve bir teknoloji simgesi olarak kullanıcıların iş hayatını kolaylaştırmaktadır.

Firmamız üreten türkiye sloganı ile çalışmalarında ilerleyerek ünlü bir türk markası olarak yurt dışında ülkemizi temsil etmektedir ve kaliteli ve gelişmiş ürünleri sayesinde ekonomiye destek vermektedir. 27 yılın deneyimi ve uzman personeli Altın kuluçka firmasının bir dünya markasına dönüşmesini hızlandırmıştır ve günümüzde firmamızın ürünleri birçok ülkede bulunmaktadır.

firmamızın politikasında yer alan siyaset ürünlerin yüksek kalitede kullanıcılara sunulması yönündedir. Altın kuluçka firması her zaman ürünlerin kalitesini düşünerek ilerlemektedir ve kuluçka makinesi fiyatı ve üretim maliyeti 2. planda yer almaktadır.

Küreselleşme :

Altın kuluçka gelecekte bir dünya markası olmayı hedef alarak ilerlemektedir ve zamanla gelişen firmamız yüksek teknoloji ve bilimden faydalanarak yurtdışında bulunan üreticiler ile rekabet etmektedir ve şu anda altın kuluçka ürünleri ortadoğu genelinde birçok ülkede satılmaktadır. Dünya standartlarına uygun ürünler dünya genelinde birçok fuarlara katılmamıza sebep oluştur.

Misyonumuz :

Yetiştiricilik sektörü için kaliteli ve gelişmiş ürünler sunmak ve ülkemizde iş imkanları yaratmak ve ülkemizin ekonomi gelişiminde katkıda bulunmak ve personelimizin sağlıklı ve güven içinde ve mutlu çalışmalarını sağlamak.

Vizyonumuz :

Bilimsel araştırmalar ve ilerleyen teknoloji yardımı ile dünya markasına dönüşmek ve yurt içi ve yurtdışı pazarlarında kaliteli ürünler sunmak.

ve son olarak ;

İskenderoğlu şirketi tarafından üretilen ürünlerde her zaman ilk olarak, kalite ve sonra üretim maliyetleri yer almaktadır. ve halkımız için en kaliteli ve dayanıklı ürünleri sunmaktadır. kuluçka makinası üretiminde lider firma olarak dünyanın dört bir yanında ülkemizi temsil etmeye devam edeceğiz.

Main Menu