Hobi Kuluçka makinesi

hobi kulucka makinesi

Altın kuluçka Hobi kuluçka makinesi

Hobi kuluçka makinesi modelleri


 

Altın kuluçka Hobi kuluçka makinesi serisi 

Hobi serisi düşük kapasiteli kuluçka makinesi kategorisinde yer almaktadır. Be genel olarak süs kuşları üretimi ve evde kullanmak için tercih edilmektedir. Bu makineler 100 adetten düşük sayıda yumurta kapasitesine sahip olmaktadırlar. 

Altın kuluçka firması tarafından üretilen Hobi kuluçka makinesi modelleri tamamen akıllı ve otomatik çalışma özelliğine sahip olmaktadır. Ve özelliklede yeni başlamak isteyenler için ise 2 farklı model kuluçka makinesi üretilmektedir.  Bu makinelerin kullanıcı panellerinde kuş listesi bulunmaktadır. Ve kuluçkasını yapmak istediğiniz kuşu listeden seçerek, ısı ve nem ayarları fabrikasyon olarak ayarlanacaktır. 

Hobi serisi özellikleri :

Altın kuluçka Hobi modelleri, 6 farklı modelde ve kapasitede üretilmektedir. en düşük kapasite 12 adet ve en yüksek kapasite ise 94 adet olmaktadır. Bu makineler çok amaçlı viyollere sahip olmaktadırlar ve böylece devekuşu hariç tüm kuşlardan kuluçka yapmanız mümkün olmaktadır.  Bu makinelerin diğer özelliği yüksek hassasiyetli SHT sensörlerine sahip olmasıdır. Bu sensörler son derece düşük hata payına sahip olmaktadır ve aynı zamanda sürekli kalibre edilmesine gerek olmamaktadır. 

Firmamız tarafından üretilen ürünler diğer markalardan daha ucuz olmasına rağmen, daha üstün kaliteye sahip olmaktadır. Kuluçka makinesi fiyatı ve kalitesi üretiminde kullanılan malzemelere bağlı olmaktadır. Ama her zaman pahalı olan en iyi olan değildir.  İsviçre firması Sensirion tarafından üretilen SHT sensörler, üstün kalitesi ve dikkati nedeni ile bir çok ünlü firma tarafından kuluçka makinesi üretimi için tercih edilmektedir. 

Ama bu sensörlerden faydalanmak için kuluçka makinesi termostatı ise önemli olmaktadır. Ve mühendislerimizin araştırmaları sonucunda akıllı kuluçka makinesi tasarımı ve üretimi gerçekleşmiştir. Bu sistem kuluçka makinesi mekanizmalarını yönetmek ile görevlidir ve ısıtma, nemlendirme ve çevirme sistemlerini çalıştırmektedir. 

Firmamız tarafından üretilen hobi kuluçka makinesi modellerinde, kontrol sistemi çevre koşullarını ise kontrol etmektedir ve sensörlerden gelen verilere göre diğer mekanizmaları çalıştırmaktadır.  Bu yüzden elektrik tüketiminde ise tasarruf sağlanabilir. 

Hobi kuluçka makinesi kabin yapısı :

Normal plastik kuluçka koşulları nedeni ile özelliklerini kaybedebilir ve bu yüzden deforme olması veya kırılması mümkün olmaktadır. Bu yüzden mühendislerimiz makine gövdesi için ABS plastik kullanılmasını tercih etmektedirler. 

Bu tercih nedeni, ABS plastiğin ısı ve rutubete karşı daha dayanıklı olmasıdır. Böylece yumurtalar için daha hijyenik bir ortam sağlanmaktadır. ABS plastik hammaddesi 250 derece sıcaklık ile eritilir ve özel plastik enjeksiyon makineleri ile kalıplara enjekte edilir ve ani olarak soğutulur. 

Kuluçka makinesi çevirme sistemi :

Hobi modeller için kullanılan çevirme mekanizmaları için 3 farklı sistem kullanılmaktadır. EB-1 ve EB-2 modelleri için 45 derece çevirme açısı ile motorlu viyoller kullanılmaktadır. Ve EB-3 ve 4 modeller için 360 derece çevirme viyolu silindirli sistem kullanılmıştır.  Ama mini kuluçka makineleri yani EB-5 ve 6 modellerinde sürgülü 360 derece çevirme sistemi kullanılmaktadır. Bu yüzden firma tarafından farklı seçenekler kullanıcılar için sunulmaktadır. 

🥇Kuluçka makinesi garantisi :

Altın kuluçka hobi serisi 1 yıl boyunca koşulsuz şartsız garantiye sahip olmaktadır. Ve aynı zamanda 5 yıl boyunca satış sonrası servis hizmeti ise sunulmaktadır. Amacımız kullanıcıların gönül rahatlığı ile alışveriş yapmasıdır. 

Hobi kuluçka makinesi nedir ?

Hobi modeller genel olarak 100 adetten düşük kapasiteye sahip kuluçka makinelerine denilir ve genel olarak hobi olarak kanatlı yetiştiriciliği yapanlar tarafından ilgi görmektedir özelliklede jako papağan üremesi için kullanılmaya tercih edilmektedir .

Kuluçka makinesi fiyatı 2020 de ne kadar ?

Fiyatlar kalite ve kapasitesine göre değişmektedir, güncel fiyatları ve özellikleri öğrenmek için firma web sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederim…

En kaliteli kuluçka makinesi hangisidir ?

ürün kalitesini anlamak için üretiminde kullanılan malzemeler ile alakalı bilgimizin olması gerekir. hatta satın almadan önce makinelerin üretiminde güncel teknolojiler ile ilgili araştırmak ve bilgi edinmeniz yararlı olacaktır, En iyi makineler hakkında bilgi için tıklayınız .

En ucuz kuluçka makinesi hangisidir ?

tavsiyemiz makinelerde, kalitesini fiyatı ile ölçmeyiniz, pahalı olan bir ürün her zaman kaliteli olan değildir ve asıl mesele makinenin sergilediği performans ve çıkım oranı olmaktadır.

Main Menu