endüstriyel Kuluçka Makinesi

Endüstriyel kuluçka makinesi modelleri büyük tavuk yetiştiricileri ve kuluçkacılar için tasarlanmıştır ve diğer modeller gibi akıllı çalışma özelliğine sahip olmaktadırlar. Yüksek kapasiteli kuluçka makinaları ise çok amaçlı viyollere sahip olmaktadırlar ve devekuşu haric tüm kuşların yumurtasından çıkım almanız mümkün olmaktadır.

Viyoller tamamen ABS plastikten üretilmektedir, ve dayanıklı olmasının yanı sıra hijyenik bir ortam sağlamaktadır ve kolay bir şekilde dezenfekte edilmektedir. Altın kuluçka Endüstriyel kuluçka makinası serisi üretiminde yüksek kaliteli malzemeler tercih edilmektedir. Ve bu yüzden randıman odaklı ürünleri sizin için sunuyoruz.

Endüstriyel kuluçka makinası serisi İG-2020 akıllı kontrol sistemi ile donatılarak kullanıcıya kolay kullanış ve yüksek randıman sağlamktadır ve ayrıca sipariş üzere CO2 sensörü ve uzaktan kontrol sistemleri eklenme imaknı ise sağlanmıştı, böylece cep telefonunuzda kuluçka makinesinin ne durumda olduğunu ve gerekirse ayarların değişimini yapabilirsiniz.

bu kontrol sistemi sayesinde kuluçka makinelerinde SHT sensör kullanılmaktadır ve sensirion firmasının üretmiş olduğu dikkatli ve dayanıklı sensörleri yardımı ile yumurtaların gelişimi için gereken fiziki koşulların sabit kalmasına ve ayarlanan değerlerde olmasına sebep olmuştur.

Altın kuluçka firması her zaman sektörde yenikliçi olmaya devam etmektedir ve 27 yıl deneyimi ve çalışmalarının vermiş olduğu bilgi ile müşterilerine yüsek performans sağlayacak ürünler sunmaktadır.

Firmamız her zaman kalite odaklı çalışmayı işinin başlıcası karar vermiştir ve müşteri güveni ve her zaman ön planda olmaktadır ve kuluçka makinesi fiyatı ve üretim maliyetleri 2.planda yer almaktadır.

Altın kuluçka firması her zaman araştırmalar ve deneyimler yaparak dahada gelişmiş ürünler sunmaya çalışmaktadır ve belkide sektörümüzde ünlü firma olmamızın nedeni budur, çünkü işimizi severek yapıyoruz. Ürürnlerimizin kaliteli olmasının yanı sıra firma tarafından ürün ile beraber garanti belgesi ise gönderilmektedir ve 1 yıl boyunca koşulsuz şartsız garanti ve 5 yıla kadar satış sonrası servis sunulmaktadır.

Endüstriyel kuluçka makinesi kapasitesi ne kadar ?

kuluçka makinesi üreticileri farklı kategorilerde kuluçka makinesi üreterek kullanıcılar için seçenekler sunmaktadırlar, endüstriyel kuluçka makinesi serisi  ise büyük işletmeler için tasarlanmıştır ve genel olarak büyük ölçekli gezen tavuk yetiştiriciliği için veya endüstriyel tavuk yetiştiricilikler için kullanılmaktadır…

 

En çok satılan kuluçka makinesi hangisidir ?

kuluçka makinesi kullanıma göre satılmaktadır ve normal olarak hobi kuluçka makinesi ile endüstriyel kuluçka makinesinin satışları farklı olacaktır.

En yüksek kapasiteli kuluçka makinesi hangisidir ?

Altın kuluçka ürünlerinde farklı kapasitelerde ürünler bulunmaktadır. ama endüstriyel serisinde en yüksek kapasite 2016 adet tavuk yumurtası olmaktadır …

Altın Kuluçka makinesi randımanı nasıl olmaktadır ?

Altın kuluçka Endüstriyel kuluçka makineleri ise diğer ürünleri gibi %98 çıkım oranına sahip olmaktadırlar ve bu yüzden yabancı ülkeler de ise büyük ilgi görmektedir.

 

Main Menu