Endüstriyel Kuluçka Makinesi

endüstriyel Kuluçka Makinesi

Endüstriyel Kuluçka Makinesi Modelleri


 

Endüstriyel kuluçka makinesi modelleri büyük tavuk yetiştiricileri ve genellikle kanatlı üreticileri için tasarlanmıştır ve diğer modeller gibi akıllı çalışma özelliğine sahip olmaktadırlar. Yüksek kapasiteli makinalar ise diğer modeller gibi çok amaçlı viyollere sahip olmaktadırlar ve devekuşu haric tüm kuşların yumurtasından çıkım almanız mümkün olmaktadır.

Viyoller tamamen ABS plastikten üretilmektedir, ve dayanıklı olmasının yanı sıra hijyenik bir ortam sağlamaktadır ve kolay bir şekilde dezenfekte edilmektedir. Altın kuluçka Endüstriyel modelleri üretiminde, yüksek kaliteli malzemeler tercih edilmektedir. Ve bu yüzden randıman odaklı ürünleri sizin için sunuyoruz.

Endüstriyel kuluçka makinesi serisi İG-2020 akıllı kontrol sistemi ile donatılarak kullanıcıya kolay kullanış ve yüksek randıman sağlamktadır ve ayrıca sipariş üzere CO2 sensörü ve uzaktan kontrol sistemleri eklenme imaknı ise sağlanmıştı, böylece cep telefonunuzda makina ısı venem oranının ne durumda olduğunu kontrol edebilir, ve gerekirse ayarların değişimini yapabilirsiniz.

bu kontrol sistemi sayesinde tüm ürünlerde SHT sensör kullanılmaktadır ve sensirion firmasının üretmiş olduğu dikkatli ve dayanıklı sensörleri yardımı ile yumurtaların gelişimi için gereken fiziki koşulların sabit kalmasına ve ayarlanan değerlerde olmasına sebep olmuştur.

Altın kuluçka firması her zaman sektörde yenikliçi olmaya devam etmektedir ve 27 yıl deneyimi ve çalışmalarının vermiş olduğu bilgi ile müşterilerine yüsek performans sağlayacak ürünler sunmaktadır.

Firmamız her zaman kalite odaklı çalışmayı işinin başlıcası karar vermiştir ve müşteri güveni ve her zaman ön planda olmaktadır ve kuluçka makinesi fiyatı ve üretim maliyetleri 2.planda yer almaktadır.

Firmamız her zaman araştırmalar ve deneyimler yaparak dahada gelişmiş ürünler sunmaya çalışmaktadır ve belkide sektörümüzde ünlü firma olmamızın nedeni budur, çünkü işimizi severek yapıyoruz. Ürürnlerimizin kaliteli olmasının yanı sıra firma tarafından ürün ile beraber garanti belgesi ise gönderilmektedir ve 1 yıl boyunca koşulsuz şartsız garanti ve 5 yıla kadar satış sonrası servis sunulmaktadır.

Endüstriyel kuluçka makinesi kapasitesi ne kadar ?

üreticiler, farklı kategorilerde kuluçka makinesi üreterek kullanıcılar için seçenekler sunmaktadırlar, endüstriyel serisi ise, büyük işletmeler için tasarlanmıştır ve genel olarak büyük ölçekli gezen tavuk yetiştiriciliği için veya endüstriyel tavuk yetiştiricilikler için kullanılmaktadır.

En çok satılan kuluçka makinesi hangisidir ?

En çok satılanlar arasında ticari ve Hobi modeller yer almaktadır. nedeni ise bu modellerin kapasitelerine göre daha çok kullanıcısı olmaktadır. ve aynı zamanda daha az yer kaplamaktadırlar.

En yüksek kapasiteli kuluçka makinesi hangisidir ?

firmamız tarafından ütelien en büyük makine 2016 adet yumurta kapasitesinde olmaktadır ve kombine kullanım özelliğine sahip olmaktadır. daha büyük makineler ise özel sipariş olarak üretilebilir.

Altın Kuluçka makinesi randımanı nasıl olmaktadır ?

ürünlerimiz için kullanılan sistemler sayesinde her zaman yüksek randıman alınmaktadır. ve bu yüzden yurt dışından ise yüksek sayıda siparişler alınmaktadır. sosyal medya hesaplarımızda yayınlanan çıkım videoları ise bunun kanıtı olmaktadır.

Main Menu