Ticari kuluçka makinesi

ticari kuluçka makine
ticari kuluçka makine

Altın kuluçka ticari serisini farklı kapasitelerde üretmektedir. ve kullanıcıya farklı seçenekler sunarak istediği kapasitede makineye sahip olabilecektir ayrıca hobiciler için ise az kapasiteli makineleri tasarlamıştır. muhendislerimiz sayesinde, bütün ürünler dünya standartlarına uygun teknolojiden faydalanmaktadır.

firmamızın yüksek kapasiteli modelleri tamamen kombine kuluçka makinası olarak, tasarlanmıştır ve aynı anda gelişim ve çıkım özelliğine sahip olmaktadır, yani devamlı üreme yapımı için olanak sağlanmaktadır. 

üreme döneminde gelişim ve çıkım için ısı ve nem değerleri farklı olmaktadır, kombine kuluçka makinası zekice tasarımı ve sistemleri sayesinde her iki dönem için gereken koşulları sağlamaktadır.

Kombine makinelerde işinizin durmadan devam etmesi mümkün olmaktadır. bu yüzden ticari işletmeler için uygun bir seçenek olmaktadır. firmamız tarafından üretilen makineler, akıllı olarak gelişim ve çıkım için gereken koşulları temin etmektedir. 

Ticari serisinde yer alan diğer özellik kuluçka makinesi malzemeleri olmaktadır. firmamız tarafından tercih edilen malzemeler, 1.sınıf malzeme olmaktadır ve bu yüzden yüksek randıman sergileyecek özelliğe sahiptir.

özel olarak devekuşu kuluçka makinası ise firma tarafından üretilmektedir ve deve kuşu üremesi için özel olarak tasarlanıp ve üretimi gerçekleşmiştir, devekuşu özel makinalar otomatik olarak gereken koşulları gelişim için temin etmektedir ve yüksek çıkım oranına sahip olmaktadır.

Firmamızın ticari modellerinde kullanılan Akıllı kontrol mekanizması SMD teknolojisi ile üretilmiştir ve devre kartı montajı pick and place robotları ile gerçekleşmiştir, ayrıca ARM işlemciler ile donatılması yüksek hızla hatasız bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

bizi diğer markalar ile farklı yapan kontrol sistemi olmaktadır ve makinede yer alan diğer mekanizmaları yönlendirerek yüksek randıman sağlamaktadır. kontrol sistemi ise yüksek hassasiyetli SHT sensörlere dayanarak diğer sistemleri başarılı bir şekilde yönetmektedir.

Her zamanürünlerimizi daha da geliştirerek, daha fazla randıman sergilemesini sağlamıştır. profesyonel kuluçka makinesi serisi Turna ismi ile kullanıcılara sunulmaktadır, yeni nesil kontrol sistemi ve nemlendirme mekanizması sizin için başarılı bir üreme dönemi yaşatacaktır.

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmeniz için ürün açıklama kısmında genel özellik ve teknik özellikleri paylaşılmıştır ve seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır. ayrıca kuluçka makinesi fiyatı ise fiyat listesi sayfamızda bulunmaktadır

En çok satılan kuluçka makinesi hangisidir ?

Altın kuluçka ticari serisi 7 farklı kapasite üretlmiştir ve kullanıcının ihtiyacına göre farklı seçenekler sunulmaktadır. en düşük kapasite 126 lık ve en yüksek kapasite ise 672 lik olmaktadır.

Ticari kuluçka makinası özellikleri nelerdir ?

Firmamız tarafından üretilen, ticari modeller akıllı termostatına sahip olmaktadır ve  yüksek randıman almanız için olanak sağlanmıştır. ürünlerimizi incelemek için tıklamanızı tavsiye ederim.

Neden ticari kuluçka makinesi ?

bu modeller genellikle, ticari amaçlar için yani kar kazanmak için kanatlı yetiştiriciliği yapanlar için üretilmektedir  ve çiftliklerin büyüklüğüne göre makine seçimi yapabilirler .

Altın kuluçka makineleri garantili mi ?

Altın kuluçka ürünleri ile beraber 1 yıllık koşulsuz şartsız garanti ve 5 yıla kadar satış sonrası servis sunmaktadır. daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret ediniz.

Main Menu