ticari kuluçka makine

ticari kuluçka makine

Kombine Kuluçka Makinesi


Ticari Kuluçka Makinesi Modelleri :

Altın kuluçka ticari serisini farklı kapasitelerde üretmektedir. ve kullanıcıya farklı seçenekler sunarak istediği kapasitede makineye sahip olabilecektir ayrıca hobiciler için ise az kapasiteli makineleri tasarlamıştır. muhendislerimiz sayesinde, bütün ürünler dünya standartlarına uygun teknolojiden faydalanmaktadır.

firmamızın yüksek kapasiteli modelleri tamamen kombine kuluçka makinesi olarak, tasarlanmıştır ve aynı anda gelişim ve çıkım özelliğine sahip olmaktadır, yani devamlı üreme yapımı için olanak sağlanmaktadır.

üreme döneminde gelişim ve çıkım için ısı ve nem değerleri farklı olmaktadır, kombine kuluçka makinası zekice tasarımı ve sistemleri sayesinde her iki dönem için gereken koşulları sağlamaktadır.

bildiğiniz gibi yumurtaların depoda bekletilmesi döl kalitesinin düşmesine neden olur ve kuluçka dönemi sonunda ise düşük randımana sahip olursunuz. makinelerin detaylı özellikleri için tavsiyemiz ürün açıklamalarını okumanız olmaktadır.

özel olarak devekuşu kuluçka makinası ise firma tarafından üretilmektedir ve deve kuşu üremesi için özel olarak tasarlanıp ve üretimi gerçekleşmiştir, devekuşu özel makinalar otomatik olarak gereken koşulları gelişim için temin etmektedir ve yüksek çıkım oranına sahip olmaktadır.

Kuluçka makinesi termostatı :

Firmamızın ticari modellerinde kullanılan Akıllı kontrol mekanizması SMD teknolojisi ile üretilmiştir ve devre kartı montajı pick and place robotları ile gerçekleşmiştir, ayrıca ARM işlemciler ile donatılması yüksek hızla hatasız bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

bizi diğer markalar ile farklı yapan kontrol sistemi olmaktadır ve makinede yer alan diğer mekanizmaları yönlendirerek yüksek randıman sağlamaktadır. kontrol sistemi ise yüksek hassasiyetli SHT sensörlere dayanarak diğer sistemleri başarılı bir şekilde yönetmektedir.

Her zamanürünlerimizi daha da geliştirerek, daha fazla randıman sergilemesini sağlamıştır. profesyonel kuluçka makinesi serisi Turna ismi ile kullanıcılara sunulmaktadır, yeni nesil kontrol sistemi ve nemlendirme mekanizması sizin için başarılı bir üreme dönemi yaşatacaktır.

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmeniz için ürün açıklama kısmında genel özellik ve teknik özellikleri paylaşılmıştır ve seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır. ayrıca kuluçka makinesi fiyatı ise fiyat listesi sayfamızda bulunmaktadır.

Ticari kuluçka makinesi garantisi :

kuluçka makinesi garantisi özelliklede ticari modeller için önemli olmaktadır. Altın Kuluçka firması tarafından üretilen ürünler tamamen 1 yıl boyunca koşulsuz şartsız garantiye sahip olmaktadırlar . ayrıca 5 yıla kadar ise satış sonrası servis hizmetleri ise sunulmaktadır.