ticari kuluçka makine
ticari kuluçka makine

Altın kuluçka ticari kuluçka makinası serisini farklı kapasitelerde üretmektedir ve kullanıcıya farklı seçenekler sunarak istediği kapasitede makineye sahip olabilecektir ayrıca hobiciler için ise az kapasiteli kuluçka makineleri tasarlamıştır ve bütün kuluçka makinelerinde dünya standartlarına uygun teknolojiden faydalanmaktadır.

Ticari kuluçka makinesi modelleri tamamen kombine kuluçka makinası olarak, tasarlanmıştır ve aynı anda gelişim ve çıkım özelliğine sahip olmaktadır, yani devamlı kuluçka yapımı için olanak sağlanmaktadır. 

kuluçka döneminde gelişim ve çıkım için ısı ve nem değerleri farklı olmaktadır, Altın kuluçka kombine kuluçka makineleri zekice tasarımı ve sistemleri sayesinde her iki dönem için gereken koşulları sağlamaktadır.

Ticari kuluçka makinesi serisinde yer alan diğer özellik kuluçka makinesi malzemeleri olmaktadır. firmamız tarafından tercih edilen malzemeler, 1.sınıf malzeme olmaktadır ve bu yüzden yüksek randıman sergileyecek özelliğe sahiptir.

özel olarak devekuşu kuluçka makinesi ise firma tarafından üretilmektedir ve deve kuşu kuluçka yapımı için özel olarak tasarlanıp ve üretimi gerçekleşmiştir, devekuşu özel kuluçka makinası otomatik olarak gereken koşulları gelişim için temin etmektedir ve yüksek çıkım oranına sahip olmaktadır.

Firmamızın ticari kuluçka makineleri üretiminde kullanılan Akıllı kontrol mekanizması SMD teknolojisi ile üretilmiştir ve devre kartı montajı pick and place robotları ile gerçekleşmiştir, ayrıca ARM işlemciler ile donatılması yüksek hızla hatasız bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Altın kuluçka firmasının diğerleri ile farklı yapan kontrol sistemi olmaktadır ve makinede yer alan diğer mekanizmaları yönlendirerek yüksek randıman sağlamaktadır. kontrol sistemi ise yüksek hassasiyetli SHT sensörlere dayanarak diğer sistemleri başarılı bir şekilde yönetmektedir.

Altın kuluçka ticari kuluçka makinelerini daha da geliştirerek, daha fazla randıman sergilemesini sağlamıştır. profesyonel kuluçka makinesi serisi Turna ismi ile kullanıcılara sunulmaktadır, yeni nesil kontrol sistemi ve nemlendirme mekanizması sizin için başarılı bir kuluçka yapımını yaşatacaktır.

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmeniz için ürün açıklama kısmında genel özellik ve teknik özellikleri paylaşılmıştır ve seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır. ayrıca kuluçka makinesi fiyatı ise fiyat listesi sayfamızda bulunmaktadır.

En çok satılan kuluçka makinesi hangisidir ?

Altın kuluçka ticari kuluçka makinesi serisi 7 farklı kapasite üretlmiştir ve kullanıcının ihtiyacına göre farklı seçenekler sunulmaktadır. en düşük kapasite 126 lık ve en yüksek kapasite ise 672 lik olmaktadır.

Ticari kuluçka makinesi özellikleri nelerdir ?

Altın kuluçka üretimi olan ticari kuluçka makinesi serisi akıllı kuluçka makinesi termostatına sahip olmaktadır ve  yüksek randıman almanız için olanak sağlanmıştır. kuluçka makinelerini incelemek için tıklamanızı tavsiye ederim…

Neden ticari kuluçka makinesi ?

bu tip kuluçka makineleri genel olarak ticari amaçlar için yani kar kazanmak için kanatlı yetiştiriciliği yapanlar için üretilmektedir  ve çiftliklerin büyüklüğüne göre makine seçimi yapabilirler .

Altın kuluçka makineleri garantili mi ?

Altın kuluçka ürünleri ile beraber 1 yıllık koşulsuz şartsız garanti ve 5 yıla kadar satış sonrası servis sunmaktadır. daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret ediniz.

Main Menu