Profesyonel-kuluçka-makinesi
Profesyonel-kuluçka-makine

Altın kuluçka firması kuluçka makinesi teknolojisini daha ileriye taşıyarak profesyonel kuluçka makineleri Turna ticari ismi ile üretimini gerçekleştirmiştir. Profesyonel kuluçka makineleri farklı elektronik ve mekanik sel mekanizmalar ile donatılmıştır ve yüksek randıman sergilemek için en gelişmiş sistemlerden yararlanmaktadır, yerel mühendislerin çalışmaları ile üretilen profesyonel kuluçka makineleri yeni nesil İG-2020 Plus akıllı kontrol sistemi ile donatılmıştır.

turna makineleri kuluçkası zor olan kuşlar için ideal bir sisteme sahip olmaktadır ve özelliklede kaz ve ördek gibi kuşların yumurtasından yüksek çıkım almanızı sağlayacaktır. 

Turna kuluçka makinesi serisinde yüksek hassasiyetli sensörlerin bulunması nem ve ısı değerlerinin dikkatli bir şekilde temin edilmesine neden olmaktadır. bu sensörler İsviçre firması SENSİRİON tarafından üretilmektedir.

SHT sensörlerin yüksek dikkatinin yanı sıra, kalibre olmasına gerek yoktur ve kullanıcıların kuluçka makinası kalibrasyonu ile uğraşmalarına gerek yoktur. yeni nesil kuluçka makinası üretimi için son zamanlarda bu sensörler kullanılmaktadır.

Nem ve havalandırma sisteminde kullanılan mekanizmalar turna serisinin daha yüksek performans sergilemesine neden olmaktadır ve bu yüzden kullanıcılar tarafından tercih edilir.

Turna profesyonel kuluçka makinası serisi gelişmiş nemlendirme ve havalandırma sistemleri sayesinde kullanıcıya yüksek randıman ve düşüne bilecek en yüksek çıkım sayısını sunacaktır. 

Altın kuluçka firmasının AR-GE araştırmaları sonucunda üretimi gerçekleşen Turna kuluçka makinesi özelliklerini üzerine tıklayarak öğrenmeniz mümkündür. Altın kuluçka her zaman kanatlı yetiştiriciliği sektöründe iş hayatınızı kolaylaştıracak ürünleri sunmaya devam edecektir. çünkü firmamızın poltikasında her zaman ürün kalitesi ön planda olmaktadır.

profesyonel kuluçka makinesi Turna serisi üretiminde 1.sınıf malzemeler kullanılmaktadır ve gelişmiş elektronik ve mekaniksel donanımı modern görüntüsü ile birleşerek başarının ve teknolojinin simgesi olmuştur.

turna sersinde kullanılan mekanizmalara rağmen kuluçka makinesi fiyatı konusunda firmamız tarafından değer makineler karşısında daha uygun olmaktadır . altın kuluçka her zaman ürünlerinde ürün kalitesini kuralların başlıcası olmaktadır.

Profesyonel kuluçka makinesi özellikleri nedir ?

Profesyonel kuluçka makinesi deneyimli kişilerin tercih ettiğ bir kuluçka makinesi olmaktadır ve genel olarak büyük yetiştiriciler ve ticari amaçla kümes hayvanları besicileri trafından kullanılmaktadır…

Profesyonel kuluçka makinesi fiyatı ne kadar ?

kuluçka makinesi fiyatları kapasite ve özelliklerine göre değişmektedir,  ve kuluçka makinesinde ek olarak montaj edilen mekanizmalar ve sistemler ise fiyatların değşmesine neden olmaktadır. web sitemizi ziyeret ederek gereken bilgilere ulaşabilirsiniz.

Profesyonel kuluçka makinesi kapasitesi ne kadar ?

Altın kuluçka profesyonel kuluçka makinesi serisi Turna kuluçka makinesi olarak kullanıcılara sunulmaktadır ve 4 farklı kapasitede üretilmiştir. Turna serisi çzellikleri ve kapasitesini öğrenmek için tıklayınız …

kaz kuluçkası için en İyi kuluçka makinesi hangisidir ?

Altın kuluçka ürünleri bütün kuş yumurtalarından çıkım alabilecek kalitede olmaktadır, ve Turna serisi ise daha gelişmiş sistemleri ile yüksek çıkım almanıza olanak sağlamaktadır.

Main Menu