Profesyonel kuluçka makinesi

Profesyonel-kuluçka-makinesi

Profesyonel-kuluçka-makine

Turna Kuluçka Makinesi serisi


 

Altın kuluçka firması teknolojisini daha ileriye taşıyarak profesyonel makineleri Turna ticari ismi ile üretimini gerçekleştirmiştir. Profesyonel kuluçka makineleri farklı elektronik ve mekaniksel mekanizmalar ile donatılmıştır ve yüksek randıman sergilemek için en gelişmiş sistemlerden yararlanmaktadır, yerel mühendislerin çalışmaları ile üretilen profesyonel Modelleri yeni nesil İG-2020 Plus akıllı kontrol sistemi ile donatılmıştır.

turna makineleri Üremesi zor olan kuşlar için ideal bir sisteme sahip olmaktadır ve özelliklede kaz ve ördek gibi kuşların yumurtasından yüksek çıkım almanızı sağlayacaktır.

Turna serisinde yüksek hassasiyetli sensörlerin bulunması nem ve ısı değerlerinin dikkatli bir şekilde temin edilmesine neden olmaktadır. bu sensörler İsviçre firması SENSİRİON tarafından üretilmektedir.

SHT sensörlerin yüksek dikkatinin yanı sıra, kalibre olmasına gerek yoktur ve kullanıcıların kuluçka makinası kalibrasyonu ile uğraşmalarına gerek yoktur. yeni nesil inkübatörler için son zamanlarda bu sensörler kullanılmaktadır.

Nem ve havalandırma sisteminde kullanılan mekanizmalar turna serisinin daha yüksek performans sergilemesine neden olmaktadır ve bu yüzden kullanıcılar tarafından tercih edilir.

Turna profesyonel kuluçka makinası serisi gelişmiş nemlendirme ve havalandırma sistemleri sayesinde kullanıcıya yüksek randıman ve düşüne bilecek en yüksek çıkım sayısını sunacaktır.

Firmamızın mühendisleri tarafından yapılan AR-GE araştırmaları sonucunda üretimi gerçekleşen Turna Modelleri daha yüksek randıman sergilemektedir ve bu makinelerin özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için ürün açıklamalarını okumanızı tavsiye ederiz.

profesyonel kuluçka makinesi, Turna serisi üretiminde 1.sınıf malzemeler kullanılmaktadır ve gelişmiş elektronik ve mekaniksel donanımı modern görüntüsü ile birleşerek başarının ve teknolojinin simgesi olmuştur.

turna sersinde kullanılan mekanizmalara rağmen kuluçka makinesi fiyatı konusunda firmamız tarafından değer makineler karşısında daha uygun olmaktadır . Biz her zaman ürünlerinde ürün kalitesini kuralların başlıcası olmaktadır.

Main Menu