Herşey dahil

Kuluçka makinesi kapıda ödeme seçeneği

E-ticaret ve kuluçka makinesi kapıda ödeme imkanı

Kapıda ödeme e-ticaret alışverişlerinde tüketicilere sunulmuş olan ödeme şeklidir ve ürünün ödemesi tüketici tarafından kargo görevlisine nakit veya kredi kartı kullanılarak tahsil edilir. Bazı Tüketicilerin kredi kartı bilgilerinin çalınmasından ve güvenliğinden endişeli oldukları için kapıda siparişlerini teslim aldıktan sonra, ödeme yapmayı tercih ederler.

Altın kuluçka firması müşterilerinin memnuniyetini kazanmak için kuluçka makinesi online satışlarında kapıda ödeme seçeneğini sunmaktadır.Böylece gönül rahatlığı ile alışverişinizi yapabilirsiniz ve siparişlerinizi sağlam ve güvenilir bir şekilde  adresinizde teslim alabilirsiniz. firmamız türkiyenin en güvenilir ve kaliteli kargo şirketleri ile çalışmaktadır ve en kısa zamanda siparişlerin tüketicilere ulaşmasını sağlamış olmaktadır.

Sipariş teslimat süresi ne kadardır ?

Altın kuluçka firması anlaşmalı olarak türkiye’nin seçkin kargo şirketleri ile çalışmaktadır ve kargo şirketi tarafından ürün teslimatı için verilen süre anlaşmada kayıtlı olmaktadır. ve dilediğiniz kuluçka makinası için istediğiniz şekilde ödeme yapmanız mümkün olmaktadır. firmamız türkiye geneli seçkin kargo şirketleri ile çalışmaktadır ve en kısa sürede ve sağlam olarak siparişiniz kapınızda teslim edilecektir.

Altın kuluçka siparişlerinizin en kısa zamanda teslimatını sağlamaktadır. genel olarak firma tarafından üretilen ürünler depolarda hazır beklemektedir ve siparişler aynı günde seçtiğiniz kargo yetkilisine teslim edilir.

kargolar tarafından siparişin teslim edilmesi yaklaşık 3-4 gün arasında adresinizde teslim edilir. ürünlerimiz kulanıcılara gönderilmeden önce kalite kontrol ekibi tarafından kontrol edilir ve onay aldıktan sonra depoya gönderilir.

Altın kuluçka Garanti kapsamı :

ürünlerimiz müşterilerimize gönderilmeden, zorlu test aşamalarından geçmektedir. ve buna rağmen ürünlerin bir yıla kadar koşulsuz şartsız garantiye sahip olması, gönül rahatlığı ile alışveriş yapmanıza neden olmaktadır. ayrıca 5 yıla kadar ise satış sonrası servis hizmeti sunulmaktadır.

Yeni fırsatlar ve teklifleri burdan bul !


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu